חייגו: 050-2621045 ונשמח לעמוד לשירותכם - בכל חלקי הארץ

השכרת ציוד לבר מצווה

בר מצווה היא עבור הילד אירוע של פעם בחיים, בו הדברים הקטנים עושים הבדל גדול. אז אם לך כהורה חשוב שבר המצווה תהפוך לאירוע בלתי נשכח – נשמח להעמיד לרשותך את כל הציוד הרלוונטי.

למה לשכור ציוד דרכנו?

השכרת ציוד לבר מצווה דרך יו-יו אירועים מבטיחה לך כמה יתרונות משמעותיים. ראשית, אנו מרכזים את הציוד החשוב והרלוונטי תחת קורת גג אחת. זה אומר שבמקום להתרוצץ בין מקומות וספקים, דרכנו יהיה לך קל יותר לארגן בר מצווה בדיוק כמו שתכננת – אבל הרבה יותר מהר, נוח וזול.

שנית, יש לנו ניסיון משמעותי עם הקצאת ציוד לאירועים פרטיים בכלל ולאירועי בר מצווה בפרט. זה אומר שאצלנו מציבים את הציפיות ואת הצרכים של המשפחה שלך בראש סדר העדיפויות, עם תשומת לב לכל פרט. כאשר מוסיפים למשוואה גם את המוניטין שלנו בהקפדה על בטיחות – מבינים למה מדובר במתכון לאירוע מנצח.

מה מיוחד באירועי בר מצווה?

אירועי בר מצווה מתאפיינים בכך שהם פונים לאורחים בטווח רחב של גילאים. לצד חברים של חתן הבר מצווה ומוזמנים מהכיתה או מבית הספר, יש גם את האורחים והמוזמנים של ההורים. מצד אחד, זה מבטיח חוויה נהדרת לכל הנוכחים ואווירה יוצאת מגדר הרגיל. מצד שני, זה גם דורש התאמות מיוחדות מבחינת הציוד.

יו-יו אירועים נכנסת לתמונה עם אפשרות להשכרת ובחירת ציוד בהתאמה אישית. גם אם אין לך ניסיון קודם בהפקת אירועי בר מצווה לילדים אחרים במשפחה, אנחנו כבר נלווה אותך יד ביד עד לשיא האירוע וגם אחריו.

איזה ציוד מתאים לבר מצווה?

הציוד שאפשר לשכור ולהשיג דרכנו מתאים לאירוע באולם, לעלייה לתורה בבית הכנסת או לכל אירוע אחר שתרצה לשלב בבר המצווה של הילד. אנו מבטיחים למצוא יחד איתך רעיונות לאירוע מושלם ולא ננוח עד שגם הילד יהיה מרוצה. בנוסף, אנו מבינים שבטח מטרידה אותך השאלה כמה האירוע יעלה – לכן הצעת המחיר אצלנו היא גם אטרקטיבית וגם משתלמת.

הציוד שמתאים לאירוע שלך נבחר בקפידה ותוך התייחסות לנושאים כגון בטיחות, זמינות והפעלה. מבחינתך, זה אומר שאפשר להשיג גם מתקנים מתנפחים וגם אטרקציות נוספות בלי לדאוג מי ילווה את האירוע ומי ישגיח על המשתתפים. למעשה, המטרה שלנו היא להרכיב עבורך חבילה מושלמת שבה הציוד הוא חלק מרשימה ארוכה יותר של יתרונות.

השכרת ציוד לבר מצווה – לפי הקונספט שבחרת

הפקת בר מצווה צריכה להביא בחשבון שמדובר באירוע שלא יחזור שוב. בניגוד לאירועים פרטיים אחרים, בבר מצווה יש המון משמעות לשאלה איזה ציוד מציבים ומה מידת תשומת הלב שמעניקים גם לנער וגם לאורחים. כמו כן, אפשר להתאים את הקונספט לתקציב וניתן גם להשתמש בציוד שלנו על מנת לשדרג אותו.

הציוד שלנו מתאים לכל קונספט שהמשפחה שלך בחרה. אנו מסוגלים להעמיד לרשותך מתקנים אטרקטיביים לגילאים הרלוונטיים, ללוות את המשתתפים במהלך פעילויות ומשחקים ולעדכן אותך מראש לגבי העלויות. יתרה על כך, אנו מאפשרים לך לבחור האם לשכור את כל המתקנים או את חלקם וכמובן מתחשבים בזה במחיר.

אנחנו כבר יודעים איך האירוע שלך ייראה!

ניסיון של מעל 10 שנים הופך את יו-יו אירועים לשותף שהוא חלק בלתי נפרד מהאירוע הבא שלך. כספקי שירות רשמיים של משרד הביטחון, אנו גאים להעמיד סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ומזמינים אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים.

רוצה לקבל פרטים נוספים על השכרת ציוד לבר מצווה? נציג של יו-יו אירועים מחכה לך עכשיו!

חשוב שתדעו!

יו יו אירועים שמים את הדגש על הבטיחות שלכם ושלנו, לכן, כל המתקנים וכל האטרקציות מבוטחים. יו יו אירועים מקפידים על נהלי בטיחות בזמן אירוע ומקצים לכך את מספר העבדים הדרוש. בנוסף, כל מתקן שלנו עבר בדיקה ואישור של מהנדס בטיחות כבר בשלב תפירת המתקן. בנוסף, כל נושא ההשכרה מוסדר בביטוח עם נהלים מסודרים וזאת כדי שתוכלו לערוך אירוע בראש שקט.

צרו איתנו קשר

מסמכים מאושרים

  • אישור להפעלת מתקנים