חייגו: 050-2621045 ונשמח לעמוד לשירותכם - בכל חלקי הארץ

מתנפחים לאירועים

מתנפחים רבותי מתנפחים! עולם המתקנים המתנפחים הינו עולם שלם הכולל בתוכו מגוון רחב ועצום של מתקנים מכל הסוגים והצבעים. לכל מתקן יש מטרה וייחוד משלו, חלקם יכולים להיות גם רטובים וגם יבשים, חלקם מיועדים רק למים וחלקם מיועדים רק למשטחים יבשים ללא צורך להרטיב אותם.

חשוב מאוד! לפני שאתם מזמינים מתקן מתנפח יש לבדוק האם המפעיל מאושר ובעלת תעודת “מפעיל מתקנים” של החברה למתנס”ים, האם קיים ביטוח בתוקף, יש לוודא את איכות החומר ממנו הוא עשוי, היכן יוצר המתקן וכן האם למתקן יש אישור תקן ממהנדס ביטוח.

ההתמחות שלנו היא בהפעלת מתקנים מתנפחים. ברשותנו מתקנים יבשים לחורף, ניתן להפעיל במקומות סגורים או פתוחים בהתאם לתנאי מזג האוויר, מתקני קפיצה, מתקני מגלשה, מתקנים לבריכה, מתקנים לגיל הרך, מתקנים לנוער, מתקנים לפעוטות ומתקנים למבוגרים, מתקני ספורט ואתגר.

המתקנים נותנים נפח לאירוע, מקשטים אותו ונותנים show . המתקנים מאפשרים לכם, ההורים, שקט מהילדים ומפנים אתכם לאורחים שלכם או סתם לנוח בזמן האירוע.

את המתנפחים שלנו אנו משכירים או מגיעים לאירוע ומתפעלים בעצמנו.

 

חשוב שתדעו!

יו יו אירועים שמים את הדגש על הבטיחות שלכם ושלנו, לכן, כל המתקנים וכל האטרקציות מבוטחים. יו יו אירועים מקפידים על נהלי בטיחות בזמן אירוע ומקצים לכך את מספר העבדים הדרוש. בנוסף, כל מתקן שלנו עבר בדיקה ואישור של מהנדס בטיחות כבר בשלב תפירת המתקן. בנוסף, כל נושא ההשכרה מוסדר בביטוח עם נהלים מסודרים וזאת כדי שתוכלו לערוך אירוע בראש שקט.

למה אנחנו?

כי יש לנו ניסיון של יותר מ-10 שנים בתחום ואנו עובדים עם גופים גדולים כמו מתנ”סים, חברות הייטק ומשרד הביטחון.

צרו איתנו קשר

מסמכים מאושרים

  • אישור הפעלת מתקנים - לחצו

מגוון מתנפחים