חייגו: 050-2621045 ונשמח לעמוד לשירותכם - בכל חלקי הארץ

מתנפחים לאירועים

סוגים שונים של מתקנים מתנפחים יכולים להיות חלק מהאירוע הבא שלך. לא משנה אם הזמנת קטנטנים, בני נוער או מבוגרים – אנו נדאג שכל האורחים ישתתפו בצורה פעילה ואקטיבית.

כמו כן, בטח ישמח אותך לדעת שאצלנו שמים דגש על הבטיחות ושכל הפעלת מתקן מתנפח מתבצעת תחת פיקוח ובליווי צמוד. לחילופין, אנו מאפשרים את השכרת המתקנים בלבד על מנת שנציג מטעמך יתפעל אותם. אם עוד לא החלטת איזה מסלול יותר מתאים לך, כדאי לדעת שההתייעצות איתנו היא ללא התחייבות. נשמח לעמוד לרשותך!

הרבה יותר מאשר מתקנים מתנפחים

החדשות הטובות מבחינתך הן שבקטלוג של יו-יו אירועים יש את המתקנים המתנפחים הכי שווים בארץ. אנו עומדים לרשותך בפריסה רחבה ומעל 10 שנות ניסיון עוזרות לנו להתאים עבורך את האירוע המושלם.

כמו כן, נציגי החברה גאים ללוות את קהל הלקוחות משלב התכנון של האירוע ועד ההפקה בפועל. בכך אנו הופכים להרבה יותר מאשר ספק של מתקנים מתנפחים לאירועים ולשותף שלך בתהליך קבלת ההחלטות.

מה ההבדל בין מתנפחים להשכרה?

ריכוז המתקנים המתנפחים תחת קורת גג אחת עוזר לך להתאים אותם לאופי האירוע. בשלב הראשון, כדאי להחליט על הקונספט של האירוע ולהתאים את המתקנים המתנפחים לעונות השנה. בשלב השני, אפשר להיכנס לעובי הקורה על מנת לבדוק את ההתאמה של כל מתקן לקהל היעד מבחינת גיל, זמינות, נגישות, בטיחות וכן הלאה.

יש לך המון דברים להתעסק איתם סביב האירוע? אין בעיה: נציג של יו-יו אירועים יעמוד לרשותך בטלפון ויספק לך מידע על מתקנים מתנפחים לכל מקום ולכל זמן.

האירוע שלך הוא רק תירוץ

הניסיון שלנו מוכיח שגם ילדים וגם מבוגרים מתלהבים לראות בסביבה שלהם מתקנים מתנפחים. קודם כל, הורים לילדים יודעים שבעזרת מתנפחים לאירועים רמה גבוהה הם יכולים להרוויח כמה דקות של שקט ומנוחה.

במקביל, ילדים בגילאי בית ספר וגם בני נוער יכולים להשתולל על המתקנים בצורה בטיחותי על מנת לפרוק אנרגיה. בינינו, האירוע שלך הוא רק תירוץ לכך שכל האורחים יוכלו ליהנות ממתקנים מתנפחים מפנקים וצבעוניים.

חוץ מזה, מבוגרים מתלהבים מהמתקנים המתנפחים כי הם מחזירים אותם לילדות. בגלל שאין צורך בשום סוג של ניסיון קודם או הכשרה על מנת להשתמש במתקנים, הדבר היחיד שמפריד ביניהם לבין האורחים שלך זו שיחת טלפון לנציגים של יו-יו אירועים.

טיפים לבחירת מתקנים מתנפחים לאירועים

הסוד של התאמת מתקנים לסוג האירוע הוא להכיר את ההבדלים ביניהם. דרך אחת להפריד בין סוגי מתקנים היא להשוות בין מתקנים לבריכה, מתקני נינג’ה ובובות מתנפחות. לחילופין, דרך אחרת להשוות בין המתקנים היא לבחור אותם לפי המקום שבו האירוע נערך: בין אם מדובר על החצר בבית הפרטי שלך או על גן אירועים רשמי.

בכל מקרה, נציגים של יו-יו אירועים עומדים לרשותך בכל מקרה של דילמה והתלבטות. אנו מספקים את המתקנים המתנפחים עבור כל סוגי האירועים ויודעים לענות גם על הצרכים של מוסדות, מתנ”סים, בתי ספר ועוד. ניסיון כמו שלנו תורם לך בטווח הקצר והארוך – ומגדיל את הסיכוי שגם האורחים שלך יהיו מרוצים מהאירוע.

המומחים של משרד הביטחון לא טועים

יו-יו אירועים היא ספק רשמי של משרד הביטחון וחברה מוכרת, אמינה ובעלת מוניטין חיובי. אנו מחזיקים באישור רשמי להפעלת מתקנים ואצלנו לא מתפשרים אף פעם על הבטיחות.

בין אם בחרת לשכור רק את המתקנים או גם את המפעיל, אנו כאן בשבילך. כעת, כל שנותר לך הוא לחייג ולשריין מתנפחים לאירועים מהחלומות.

יו-יו אירועים שמים את הדגש על הבטיחות שלכם ושלנו, לכן, כל המתקנים וכל האטרקציות מבוטחים. יו-יו אירועים מקפידים על נהלי בטיחות בזמן אירוע ומקצים לכך את מספר העבדים הדרוש. בנוסף, כל מתקן שלנו עבר בדיקה ואישור של מהנדס בטיחות כבר בשלב תפירת המתקן. בנוסף, כל נושא ההשכרה מוסדר בביטוח עם נהלים מסודרים וזאת על מנת שתוכלו לערוך אירוע בראש שקט.

צרו איתנו קשר

מסמכים מאושרים

  • אישור הפעלת מתקנים - לחצו
תעודת מנהל אתר מתנפחים

מגוון מתנפחים