חייגו: 050-2621045 ונשמח לעמוד לשירותכם - בכל חלקי הארץ

מתנפחים לילדים

הקצאת מתקנים מתנפחים היא לעיתים קרובות הפעולה שמפרידה בין אירוע סטנדרטי לחוויה בלתי נשכחת. אז אם לאירוע הבא שלך מוזמנים ילדים בגילאים שונים – המתקנים המתנפחים של יו-יו אירועים ישלימו עבורך את ההפקה.

יו-יו אירועים מגיעה עם 10 שנות ניסיון על מנת לעזור לך לשדרג את האירוע. בשלב הראשון, אנו נבין מולך מה הקונספט של האירוע ואיזה מתקנים מתנפחים הכי מתאימים עבורו. בשלב השני, נעזור לך לבחור את המתקנים המתנפחים לפי הגיל הממוצע של הילדים והדרישות המיוחדות שלך. בשלב השלישי, נבדוק איזה עוד אטרקציות ניתן להכניס לחבילה על מנת שגם האורחים המבוגרים לא ישתעממו.

האירוע שלך מתחיל כאן!

יצירת קשר עם המומחים של יו-יו אירועים יכולה לעזור לך להפיק אירוע לכל גיל, בכל יום ובכל מקום. מטרתנו היא לרכז עבורך את המתקנים המתנפחים הכי בטוחים ומהנים תחת קורת גג אחת, על מנת שתמיד יהיה לך למי לפנות. חוץ מזה, אנו עובדים כספק רשמי של משרד הביטחון – מה שמעיד על הניסיון ועל האמינות שלנו.

האירוע שלך מתחיל בבחירת המתקנים המתנפחים שהילדים לא יכולים להישאר אדישים אליהם. מבחינתך, זה אומר רושם ראשוני חיובי מהרגע הראשון וילדים שממשיכים להתלהב גם הרבה אחרי שהם הגיעו. בין לבין, אנו נדאג שהמתקנים המתנפחים יתאימו להורים ויעניקו להם שקט נפשי.

למה לבחור במתקנים המתנפחים שלנו?

ההבנה שמתקנים מתנפחים הם חלק בלתי נפרד מכל אירוע לילדים היא רק השלב הראשון בהפקה מוצלחת. בשלבים הבאים, כדאי לך לבדוק היטב מי מספק את המתקנים ומי מתפעל אותם. אצלנו למשל, באפשרותך לבחור האם לשכור את המתנפחים בלבד – או לתאם גם שירות של הפעלה מטעם מפעיל מנוסה ומוסמך.

הקצאת מפעיל מנוסה מטעמנו תאפשר לך להמשיך להתעסק בכל שאר העניינים סביב האירוע. כמו כל אירוע לילדים, גם באירוע שלך יהיו המון משימות ותשומת הלב שלך תידרש על ידי האורחים. אז אם ברצונך לתת למומחים לעשות את העבודה שלהם ולא לוותר על היתרונות של מתנפחים לילדים, נציגי יו-יו אירועים כבר ירכיבו עבורך הצעת מחיר משתלמת.

ההנאה שווה כל מחיר!

מחיר אטרקטיבי מאפשר לך לשדרג את האירוע בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. אצלנו מוודאים קודם כל שהמתקנים המתנפחים מתאימים לאירוע ולציפיות שלך, כמו גם מגלים גמישות בכל הנוגע לחבילת האטרקציות והעלויות. במובן מסוים, אנו רואים את עצמנו כשותפים שלך בהפקת האירוע וכגורם שאליו אמור להיות לך נוח לפנות בכל שאלה והתלבטות.

ההנאה שלך ושל הילדים שווה גם את המאמץ שלנו. זו הסיבה שבגללה אנו בוחרים כל מתקן בקפידה, מתחזקים את המתנפחים לפי סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ומכשירים בנפרד כל אחד מאנשי הצוות. עם יחס אישי כזה ועם אהבה אמיתית לתחום, גם האירוע שלך יכול להשתדרג.

סוגים של מתנפחים לילדים

בחירה נכונה של מתקנים מתנפחים דורשת התאמה שלהם לגיל הממוצע. עם זאת, דרכנו ניתן למצוא גם מתקנים שמתאימים לפעוטות בגילאי 0-3, גם מתקנים מתנפחים לילדים בגילאי 4-8 וגם מתקנים מאתגרים לבני נוער. בין לבין, אנו נדאג שהאורחים המבוגרים שלך ירגישו בבית עם מתקנים כמו מסלול נינג’ה של 35 מטר ומגוון עצום של מתנפחים לבריכה.

מבוגרים וצעירים נפגשים תחת קורת הגג של יו-יו אירועים וחוזרים עם חוויות לכל החיים. כמו כן, קהל היעד שלנו כולל גם מוסדות וחברות וגם אנשים פרטיים. אז לא משנה מתי האירוע שלך מתקיים – כדאי לחייג לנציגינו על מנת לקבל פרטים על מתנפחים לילדים מאושרים.

יו-יו אירועים שמים את הדגש על הבטיחות שלכם ושלנו, לכן, כל המתקנים וכל האטרקציות מבוטחים. יו-יו אירועים מקפידים על נהלי בטיחות בזמן אירוע ומקצים לכך את מספר העבדים הדרוש. בנוסף לכך, כל מתקן שלנו עבר בדיקה ואישור של מהנדס בטיחות כבר בשלב תפירת המתקן. בנוסף, כל נושא ההשכרה מוסדר בביטוח עם נהלים מסודרים וזאת על מנת שתוכלו לערוך אירוע בראש שקט.

מגוון מתנפחים לילדים

צרו איתנו קשר

מסמכים מאושרים

  • אישור להפעלת מתקנים