חייגו: 050-2621045 ונשמח לעמוד לשירותכם - בכל חלקי הארץ

מתנפחים לבריכה

הזמנת את החברים, המשפחה והקולגות לאירוע בבריכה של הבית? בדרך להפקת אירוע גדול בבריכה העירונית או בבריכה של בית מלון? המתקנים המתנפחים של יו-יו אירועים הם בדיוק מה שחסר לך בשביל אירוע מושלם!

מתקנים מתנפחים ובריכה לאירועים הם שילוב מנצח. מצד אחד, הבריכה מעניקה לאורחים שלך אפשרות להתרענן במזג האוויר הישראלי שנוטה להיות חם ולח. מצד שני, המתקנים המתנפחים מבטיחים שהם לא ישתעממו ושתמיד יהיה להם מה לעשות. בין לבין, אפשר גם לשלב סוגים שונים של מתקנים מתנפחים בפעילויות בריכה על מנת לחלק פרסים או להציע אטרקציות.

הנה רעיון לאירוע בלתי נשכח

הקצאת בריכה עבור האורחים היא רק חלק מהאירוע שלך. ברור שכל האורחים יתלהבו לשחות ולהיכנס לבריכה, אבל הפרטים הקטנים הם אלו שעושים הבדל גדול. לכן, הדרך הכי טובה לשדרג את האירוע ולהפוך אותו לחוויה בלתי נשכחת היא באמצעות מתנפחים לבריכה מתאימים לאווירה.

המתקנים המתנפחים של יו-יו אירועים מתאימים לבריכה שלך מכל הסיבות החשובות:

א. בטיחות – כל מתקן שאנו מעמידים לרשותך עומד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובטיחות. לנו יש ניסיון משמעותי של מעל 10 שנים בהקצאת מתקנים מתנפחים ואטרקציות לאירועים ואנו גם עובדים כספק רשמי של משרד הביטחון. מבחינתך, זה אומר מקסימום בטיחות במינימום דאגות.

ב. עלות – אנו מתחייבים להרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית על מתקנים מתנפחים לבריכה. בגלל שהצעת המחיר מתאימה ספציפית עבורך, יש סיכוי טוב יותר שהיא תחסוך לך כסף. חוץ מזה, באפשרותך לבחור האם לשכור רק את המתקנים המתנפחים – או להשתמש בשירות שלנו יחד עם מפעיל מטעמנו. לא משנה מה תהיה החלטה, אנו נדאג שהאורחים שלך יהיו מרוצים.

ג. מגוון – חברה גדולה, מוכרת ואמינה כמו שלנו היא הדרך שלך לבחור בין מגוון רחב של מתקנים מתנפחים. אם חשוב לך להפיק אירוע מיוחד ולהשאיר את האורחים עם טעם של עוד, נשמח להראות לך את ההבדלים בין המתקנים. כמו כן, נוכל לעזור לך לבחור את המתקן האידיאלי לפי גודל וסוג הבריכה.

מהם המתקנים הכי מיוחדים בקטגוריה?

ייחודיות היא שם המשחק ומבחינתנו מדובר על חלק בלתי נפרד מהאידיאולוגיה. בשביל לעזור לך להשיג את המתקנים הכי שווים לאירוע, אנו מעמידים לרשותך גם אפשרויות קונבנציונליות וגם מתקנים מיוחדים יותר.

יש לך התלבטות? הנה כמה רעיונות:

  • מגלשות קטנות לבריכת פעוטות
  • מגלשות צבעוניות לאירוע של מבוגרים וילדים
  • מגלשות בצורות לפי קונספט – כריש, חביות ועוד
  • מתקן אתגרי מסוג וויפאאוט

אם זה לא מספיק, בטח ירגיע אותך לדעת שדרכנו ניתן גם לשכור אטרקציות נוספות לבריכה ובהן מזרני ים, כדורים, משחקי מים ועוד. בקיצור, אנו מרכזים אצלנו את המתקנים שמתאימים לבריכה – אז לך רק נותר לשלוח הזמנות לאורחים.

לאילו אירועים מתאימים מתקנים מתנפחים לבריכה?

האמת היא שכל אירוע שיש בו מעורבות של בריכה או מים צריך לקבל גיבוי של מתקנים מתאימים. עם כל ההתלהבות סביב הבריכה, הדרך הכי טובה לנצל את הפוטנציאל שלה היא באמצעות מתקנים רלוונטיים. כאשר מכניסים את המתקנים לבריכה, קשה מאוד להישאר אדיש אליה וכולם רוצים להשתתף באירוע.

המתקנים המתנפחים של יו-יו אירועים מוכיחים את עצמם על בסיס קבוע במגוון רחב של סוגי אירועים. אנו מבינים את הקושי בהפקת אירוע עם בריכה, לכן מציעים לך להתייעץ עם אנשי מקצוע ולהציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות. רוצה לקבל הצעת מחיר מסודרת עוד היום? שיחה אחת אלינו ויש מתנפחים לבריכה שכבר יגיעו עד אליך!

יו-יו אירועים שמים את הדגש על הבטיחות שלכם ושלנו, לכן, כל המתקנים וכל האטרקציות מבוטחים. יו-יו אירועים מקפידים על נהלי בטיחות בזמן אירוע ומקצים לכך את מספר העבדים הדרוש. בנוסף, כל מתקן שלנו עבר בדיקה ואישור של מהנדס בטיחות כבר בשלב תפירת המתקן. בנוסף, כל נושא ההשכרה מוסדר בביטוח עם נהלים מסודרים וזאת על מנת שתוכלו לערוך אירוע בראש שקט.

חשוב שתדעו!

יו יו אירועים שמים את הדגש על הבטיחות שלכם ושלנו, לכן, כל המתקנים וכל האטרקציות מבוטחים. יו יו אירועים מקפידים על נהלי בטיחות בזמן אירוע ומקצים לכך את מספר העבדים הדרוש. בנוסף, כל מתקן שלנו עבר בדיקה ואישור של מהנדס בטיחות כבר בשלב תפירת המתקן. בנוסף, כל נושא ההשכרה מוסדר בביטוח עם נהלים מסודרים וזאת כדי שתוכלו לערוך אירוע בראש שקט.

צרו איתנו קשר

מסמכים מאושרים

  • אישור הפעלת מתקנים - לחצו
תעודת מנהל אתר מתנפחים