חייגו: 050-2621045 ונשמח לעמוד לשירותכם - בכל חלקי הארץ

שולחנות משחק לבר מצווה

חשבת על כל פרט קטן בבר מצווה ועכשיו רק נשאר לך למצוא אטרקציות לאורחים? בקטלוג של יו-יו אירועים יש שולחנות משחק שבנויים במיוחד עבורך!

ילד שמגיע לגיל מצוות נותן לך הזדמנות מעולה לחגוג עם כל החברים והמשפחה. עם זאת, באירועים כאלה צריך לחשוב על הדברים הקטנים שעושים הבדל גדול. כך למשל מומלץ להביא בחשבון את פערי הגילאים בין החברים של הילדים לבין החברים של ההורים, או את לוח הזמנים של הטקס והפעילויות. אם רוצים שהאורחים לא ישתעממו, הדרך הכי טובה לעשות את זה היא לדאוג להם לשולחנות משחק.

למה דווקא שולחנות משחק של יו-יו אירועים?

ניסיון משמעותי הופך את יו-יו אירועים לחברה שאיתה כדאי לך להתייעץ לגבי הפקת בר מצווה. אנו מכירים היטב את הצרכים של קהל היעד, יש לנו ניסיון מוכח בהפעלת אורחים ומוזמנים בגילאים שונים ואצלנו יש אך ורק מתקנים ומשחקים בטיחותיים. כמו כן, אנו מרכזים את כל המשחקים השווים בקטלוג אחד על מנת לחסוך עבורך זמן ומאמץ.

כדאי לשכור את שולחנות המשחק שלנו בגלל שאנחנו ספק רשמי של משרד הביטחון. בתור ספק רשמי, אנו מחויבים לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. בין היתר, סטנדרטים אלו באים לידי ביטוי גם בסוג השולחנות וגם ברמת ההכשרה של הצוות.

שולחנות משחק לבר מצווה עם מפעיל – על מנת שיהיה לך קל להמשיך ליהנות

הערך המוסף שלנו בכל הנוגע לאפשרות של השכרת שולחנות משחק בא לידי ביטוי בהקצאת מפעיל מטעמנו. לא משנה איזה שולחן או מתקנים מתנפחים בחרת, אנו נדאג שמפעיל מיומן יפקח על הפעילות וידאג לבטיחות של האורחים.

בהיבט הפרקטי, מפעיל מוסמך מטעמנו יאפשר לך להמשיך ליהנות מאירוע של פעם בחיים. בגלל שבר מצווה חוגגים רק פעם אחת, כל דקה עם האורחים והמוזמנים היא משהו שכבר לא יחזור. בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

איך בוחרים את שולחנות המשחק המתאימים?

שולחנות משחק לבר מצווה צריכים להיות גם מקוריים, גם יצירתיים וגם מעניינים. כמו כן, כדאי שהמשחקים יתאימו בחלקם לקהל יעד של בני נוער ובחלקם לילדים. במידה ועורכים אירוע גדול עם משפחה וחברים של ההורים, אפשר מלכתחילה להתמקד בשולחנות משחק שמתאימים גם למבוגרים.

מלבד הגיל הממוצע של האורחים והמוזמנים, את שולחנות המשחק המתאימים כדאי לבחור גם לפי הקונספט הכללי. בעזרת הגדרה מוקדמת של הקונספט אפשר להפוך את השולחנות לחלק מהאירוע ולעודד את האורחים לשחק עליהם. אם יש לך התלבטות או שעוד לא החלטת על הקונספט, אנו כאן בשבילך.

סוגרים לך את הפינה – אבל פותחים המון אפשרויות חדשות

מגוון רחב של אפשרויות מחכה לך באתר הרשמי של יו-יו אירועים. אצלנו כל בר מצווה היא הזדמנות לשמח את הקהל, להפתיע את האורחים שלך ולהשאיר גם את הילד שלך עם טעם של עוד. בשביל להשיג את המטרות הללו, אנו מנצלים ניסיון של מעל 10 שנים בעבודה עם ילדים ונערים ואף ממשיכים ללמוד מכל אירוע מדהים שאנחנו מעורבים בו.

מבחינתך, יצירת קשר עם יו-יו אירועים היא בדיוק החתיכה שחסרה לך על מנת להשלים את הפאזל של האירוע. מיד לאחר מכן, נדאג להסביר לך על הבדלים בין שולחנות משחק ונרכיב עבורך הצעת מחיר.

הערכים שלנו עובדים בשבילך

יו-יו אירועים גאה לבסס את החוויות שלה על ערכים של איכות, אחריות, מחויבות, רצינות והקפדה על בטיחות. אם גם לך חשוב לשלב שולחנות משחק לבר מצווה עם ערכים דומים, נשמח לעמוד לרשותך.  

מגוון רחב של שולחנות משחק

צרו איתנו קשר

מסמכים מאושרים

  • אישור להפעלת מתקנים