חייגו: 050-2621045 ונשמח לעמוד לשירותכם - בכל חלקי הארץ

מתקנים לאירועים

יו יו אירועים מספקים לכם מגוון רחב של מתקנים, לכל הגילאים, עם מים ובלי:

מתקנים לבריכה: מתקנים מרהיבים לבריכה בשלל גדלים וצבעים. המתקנים מתאימים לכל הגילאים. את המתקנים ניתן למקם מחוץ לבריכה או בתוכה, רטובים או יבשים. כמו כן, ניתן לשלב אביזרים לבריכה כמו: כדורי מים ענקיים, מזרני בריכה, משחקי מים ועוד. 

מתקני מים: מתקני מים מיוחדים לימי הקיץ החמים. ברשותנו מגוון רחב של מתקנים החל ממתקנים הכוללים בריכה עם קצף או בלי, מגלשות בשלל גדלים ועוד. מובטח איורע רטוב במיוחד.

מתקנים לגילאי 4-8: רוצים שקט מהילדים? בא לכם סוף סוף אירוע ילדים בו אתם, המבוגרים, נחים? ברשותנו מגוון מתקנים מדליקים לילדים בגילאי 4-8. המתקנים גדולים, באישור מהנדס בטיחות ואטרקטיבים. מתקני קפיצה, מתקני גלישה, מתקני פעילות ומתקני הפעלה. אנו נתאים לכם את המתקן הנכון לאירוע שלכם.

מתקנים לנוער: מחפשים מתקן לנוער שגם יהיה מתקן מאתגר מספיק? שיעורר עניין? ושיעמדו בשבילו בתור? ליו יו אירועים יש בדיוק את מה שאתם מחפשים! מתקן נינג’ה של 35 מטר הכולל שלבים מאתגרים, ג’יירו, בנג’י גובה, הכה בפטיש ועוד. רק תתקשרו וכבר תאותגרו.

מתקנים לקטנטנים: פינת ג’ימבורי מרהיבה, גדולה, מרווחת ואטרקטיבית לקטנטנים בגילאי 0-3. פינת הג’ימבורי תחומה כולה כך שהילדים לא יוכלו לרוץ מחוץ למתקן ואתם תוכלו לנוח לידם. המתחם כולל איביזרי ג’ימבורי שונים ומתקן מתנפח להנאתם של הקטנים ולרווחתכם.

חשוב שתדעו!

יו יו אירועים שמים את הדגש על הבטיחות שלכם ושלנו, לכן, כל המתקנים וכל האטרקציות מבוטחים. יו יו אירועים מקפידים על נהלי בטיחות בזמן אירוע ומקצים לכך את מספר העבדים הדרוש. בנוסף, כל מתקן שלנו עבר בדיקה ואישור של מהנדס בטיחות כבר בשלב תפירת המתקן. בנוסף, כל נושא ההשכרה מוסדר בביטוח עם נהלים מסודרים וזאת כדי שתוכלו לערוך אירוע בראש שקט.

צרו איתנו קשר

מסמכים מאושרים

  • אישור להפעלת מתקנים

מתקנים לאירועים

דוכני מזון

בר אקטיבי

דוכני מזון

בובות ענק

שולחנות משחק

מתקן נינג'ה ישראל

מתנפחים לכל האירועים

מגוון מתנפחי מים

מתנפחי משחק