חייגו: 050-2621045 ונשמח לעמוד לשירותכם - בכל חלקי הארץ

השכרת ציוד לאירועים

הניסיון של יו-יו אירועים יכול לאפשר גם לך להפיק אירוע בלתי נשכח. אנו מרכזים את הציוד החשוב עבור האירוע שלך תחת קורת גג אחת ויכולים לעזור לך לבחור אותו. מעבר לכך, השירותים שלנו מותאמים בצורה מדויקת לצרכים של לקוחות מוסדיים או פרטיים ונשמח לצרף אותך לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

האירוע שלך באופק? זה הזמן לחשוב על הציוד הנכון עבורו

 
 אירועים מכל הסוגים זקוקים לציוד שיאפשר להתאים אותם לקהל היעד ולציפיות. כמו כן, חלק גדול מהציוד שאנו מספקים יכול לעזור לך להפוך גם מרחב ציבורי למקום שמתאים לאירוע של פעם בחיים. מבחינתך, החדשות הטובות הן שצריך להתנהל רק מול גורם אחד ושדרכנו אפשר לדאוג גם להקצאה של הציוד וגם למחירים נוחים.

אירוע עם מתנפחים הוא אירוע מוצלח!

 

גולת הכותרת בשירותי השכרת ציוד לאירועים דרכנו היא כמובן מתקנים מתנפחים. לנו יש את המתקנים המתנפחים הכי מהנים בארץ, אנחנו עומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ומאחורינו שנים של ניסיון בהתאמה שלהם לאירועים מכל הסוגים. כמו כן, קטלוג המתקנים המתנפחים שלנו יחסוך עבורך זמן וסרבול בהתנהלות מול כמה גופים שונים.

האם יש דוכני מזון באירוע שלך?

 

ברשימת הציוד שניתן לשכור דרכנו מחכים לך דוכני מזון אקסקלוסיביים. הבחירה הסופית היא כמובן שלך, אך נשמח לעזור לך להשוות בין דוכני המזון ולהתאים אותם לגיל הממוצע של קהל היעד. במידת הצורך, נוכל גם לחשוב יחד אתך על שילוב סוגים שונים של דוכני מזון ועל שימוש בציוד שישאיר את האורחים שלך שבעים ומרוצים – אבל עם טעם של עוד.

פינות ישיבה לכל הגילאים

 

קשה לקיים אירועים בלי להקצות מקומות ישיבה ייעודיים עבור האורחים. בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם מגוון רחב של פינות ישיבה ועם התאמה שלהם לכל הגילאים: החל מאירועים לילדים וצעירים, דרך אירועים למבוגרים ועד אירועים שבהם משתתפים בני גיל הזהב או בעלי מוגבלויות. השכרת פינות ישיבה דרכנו תעזור לך להפיק את אירוע החלומות ותעזור גם לאורחים שלך להרגיש בבית מהרגע הראשון. 

במקום לקנות – השכרת ציוד לאירועים כפתרון משתלם

 

השכרת ציוד דרכנו לא מחייבת אותך בשום דרך. בעוד האלטרנטיבה היא לקנות מתקנים מתנפחים, דוכני מזון ופינות ישיבה ולאחר מכן לספוג את הוצאות האחזקה שלהם, מה שעדיף לך לעשות זה לקבל מאתנו את הציוד כאשר הוא כבר מוכן לפעולה. מהרגע שבו יוצרים קשר עם הנציגים שלנו, האירוע שלך בידיים טובות ולך רק נותר לקבל בברכה את האורחים והמוזמנים.

האירוע שלך, הציוד שלנו וההנאה של האורחים

 

הפקת אירועי חגים בבתי ספר ומתנ”סים היא בתחום האחריות שלך? תמיד רצית לקיים פעילויות לילדי העובדים ולתכנן ימי כיף? חשבת כבר על תוכן לאירועי בר/בת מצווה עם המשפחה? אנחנו מחכים לקבל פרטים על מנת לתאם עבורך השכרת ציוד לאירועים ברמה שעוד לא הכרת!

יו-יו אירועים שמים את הדגש על הבטיחות שלכם ושלנו, לכן, כל המתקנים וכל האטרקציות מבוטחים. יו-יו אירועים מקפידים על נהלי בטיחות בזמן אירוע ומקצים לכך את מספר העבדים הדרוש. בנוסף, כל מתקן שלנו עבר בדיקה ואישור של מהנדס בטיחות כבר בשלב תפירת המתקן. בנוסף, כל נושא ההשכרה מוסדר בביטוח עם נהלים מסודרים וזאת על מנת שתוכלו לערוך אירוע בראש שקט.

גלריית ציוד לאירוע

צרו איתנו קשר

מסמכים מאושרים

  • אישור הפעלת מתקנים - לחצו
תעודת מנהל אתר מתנפחים