חייגו: 050-2621045 ונשמח לעמוד לשירותכם - בכל חלקי הארץ

מסיבת סוף שנה

האירוע האחרון קובע כיצד האורחים, המוזמנים והמשתתפים יזכרו את כל השנה. אם רוצים להשאיר טעם טוב אצל המשתתפים, צריך לדאוג לשדרג את האירוע בעזרת מתקנים, פעילויות ואטרקציות. בפועל, הדרך הכי טובה לעשות את זה היא כמובן ליצור קשר עם יו-יו אירועים.

אנחנו יכולים להפוך את האירוע שלך לחוויה אמיתית. איך אנחנו עושים את זה? באמצעות מעל 10 שנות ניסיון בהפעלת מבוגרים וילדים בכל הגילאים. מעבר לכך, יש לנו מיומנות מוכחת באירועים למתנ”סים, מוסדות ציבור, חברות וארגונים. כמו כן, החברה שלנו גאה להיות ספק רשמי של משרד הביטחון – מה שמעיד על אמינות ומצוינות ללא תחרות.

הנה כל מה שהמסיבה שלך צריכה

האמת היא שמחשבה מחוץ לקופסא יכולה לשדרג את המסיבה שלך באופן מיידי. לא משנה אם לך יש רק אחריות חלקית או מלאה על המסיבה, בטח ישמח אותך לדעת שאנו מחזיקים בקטלוג את כל האטרקציות הרלוונטיות.

דרכנו אפשר לשכור מתקנים מתנפחים מכל הסוגים, שולחנות משחק למבוגרים וילדים וכמובן דוכני מזון. במקביל, אנו מעמידים לרשותך את המתקנים השונים עם או בלי מפעיל מטעמנו ומציבים את הבטיחות של המשתתפים בראש סדר העדיפויות.

המתקנים והאטרקציות שלנו מתאימים לכל אירוע ובכל מקום. אנחנו יכולים לשלוח אליך את המתקנים המתאימים לשילוב ליד הבריכה בחצר, או להעמיד לרשותך מתקני בנג’י גבוהים באירועי סוף שנה של בתי ספר. לחילופין, שיחה קצרה עם נציגינו היא הדבר היחיד שמפריד כרגע בינך לבין מתקנים רטובים לשילוב בפארק העירוני בעיר המגורים שלך.

רעיונות למסיבת סוף שנה

הערך המוסף שלנו בא לידי ביטוי בשילוב בין מקצועיות וניסיון. בזכות המקצועיות, אנו יודעים לשמור על בטיחות גם באירועי סוף שנה המוניים. בזכות הניסיון, אנו יכולים ללוות אותך מהרגע הראשון של הפקת האירוע ותוך כדי בחירת הרעיונות ועיצוב הקונספט.

הנה למשל כמה רעיונות שיכולים להתאים גם למסיבת סוף השנה שחלמת עליה:

א. מסלול נינג’ה לילדים – אין כמו לסיים שנה בפעילות מאתגרת ונושאת פרסים. רוצה לדעת איך לחלק את הפרס? אנו ממליצים על מסלול נינג’ה שמגיע לאורך של 40 מטר ומתאים לילדים בגילאי 6-15. מלבד התפאורה והרושם הראשוני שיגרמו לאורחים שלך להיות עם פה פעור מרגע הכניסה, הפעילות עצמה תבטיח השתתפות אקטיבית והמון הנאה.

ב. מתנפחים עם מים – אירועי סוף שנה בדרך כלל נערכים בקיץ. בתקופה הזו, הכי טוב להציב מתנפחים עם מים. אצלנו המתקנים המתנפחים למים כוללים מתקן מתנפח שבקצהו בריכה, מה גם שניתן להזמין אותם במידת הצורך עם מזרונים ומפוח. אם ברצונך להמשיך לנהל את המסיבה, אין דאגה: אפשר שנציג מטעמנו יתפעל את כל המתקנים ויהיה אחראי על הבטיחות.

ג. שולחנות למשחק בקבוצות – מסיבה במקום סגור אפשר לערוך עם שולחנות למשחקים בקבוצות. בקטלוג של יו-יו אירועים למשל מחכים לך שולחנות שמיועדים לילדים, נוער ומבוגרים ובהם שולחנות סנוקר, הוקי אוויר, כדורגל, פינג פונג ועוד. יש כמובן עוד משחקים ורעיונות, אז נשמח לשתף אותך.

מפעיל למסיבת סוף שנה

מסיבה מוצלחת נמדדת בשביעות הרצון של האורחים שלך. כדאי שהמוזמנים יהיו מרוצים, אנו מאפשרים לך להזמין דרכנו מפעיל שמתמחה בזה. עם מפעיל למסיבת סוף שנה, כל האנרגיות נשארות במקום הנכון ואין אפילו אורח אחד שנותר מאחור!

אם התאריך מתקרב ועוד לא ברור לך איך הוא ייראה, נשמח לעמוד לרשותך בהקדם. כעת, כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים באתר יו-יו אירועים ולתכנן מסיבת סוף שנה בחוויה לכל החיים.

מסיבות סוף שנה לכל הגילאים

צרו איתנו קשר

מסמכים מאושרים

  • אישור להפעלת מתקנים