חייגו: 050-2621045 ונשמח לעמוד לשירותכם - בכל חלקי הארץ

הפקת בר מצווה

בר המצווה של הילד מתקרבת? יו-יו אירועים עוזרת לך להפיק אירוע בלתי נשכח!

מה אנחנו מציעים? פשוט מאוד: את כל מה שהאירוע שלך צריך על מנת שהאורחים, החברים והמשפחה יזכרו אותו לכל החיים.

הכל מתחיל בציוד

קודם כל, כדאי לדעת שאצלנו יש ציוד שמתאים במיוחד לאירועי בר מצווה. אנו מכירים היטב את קהל היעד, יודעים איך להפתיע את החברים של הילד ולא מזניחים גם את החברים של ההורים. בגלל שאירוע בר מצווה כבר לא יחזור על עצמו שוב, יש גם לך רק הזדמנות אחת להפתיע את המוזמנים – אבל בשביל זה אנחנו כאן.

בקטלוג של יו-יו אירועים מחכה לך ציוד אידיאלי עבור אירועי בר מצווה. בזכות הציוד הזה, יהיה לך קל וגם זול יותר להפיק בר מצווה ברמה גבוהה ולתת לילד את תשומת הלב שמגיעה לו. במידה וזו הפקת בר המצווה הראשונה במשפחה שלך, אל דאגה: המומחים של יו-יו אירועים כאן בשבילך עם תשובות לכל השאלות.

איזה מתקנים מתאימים עבור הפקת בר מצווה?

בר מצווה שונה מהפקה של אירועים אחרים בכך שהיא כוללת גם את המסיבה עצמה וגם את העלייה לתורה, הנחת התפילין וכן הלאה. ספציפית אצלנו, אנו יכולים להשתלב באירוע שלך עם מתקנים אטרקטיביים שמתאימים במיוחד לגילאי בר המצווה ולמי שמלווה את האורחים והמוזמנים שלך.

הנה למשל כמה סוגי מתקנים שמחכים רק לך בקטלוג של יו-יו אירועים:

  • בנג’י גובה
  • מתקני מים
  • מתקנים יבשים
  • בר מתוקים
  • שור זועם
  • ועוד…

כאחד המאפיינים הבולטים, כשמדובר על הפקת בר מצווה מקצועית, החוט המקשר בין כל המתקנים שאנו מעמידים לרשותך היא רמה גבוהה של בטיחות. אנו מקפידים על בטיחות מרגע ניפוח המתקנים ועד שהאירוע מסתיים ויכולים להמליץ לך איפה למקם אותם בחצר, בגן האירועים או בכל מקום לבחירתך. בנוסף לכך, הדגש על בטיחות בולט גם עבור האורחים וכך מעודד אותם להשתתף באירוע שלך.

אין לך מי שיפעיל את המתקנים? המומחים של יו-יו כבר בדרך!

הערך המוסף שלנו בא לידי ביטוי בגמישות. אנו מספקים לך גמישות אדירה בכל הנוגע לשאלה איזה מתקנים לשכור, בכמה מהם להשתמש ואפילו האם הם יגיעו עם או בלי מפעיל. במידה ונזכה להזמנתך, נוכל להפעיל את המתקנים לכל אורך האירוע ולשחרר אותך להמשיך לשוחח ולקבל את האורחים והמוזמנים.

במילים אחרות, יו-יו אירועים יכולה להפוך לשותף הסודי שלך בהפקת אחד האירועים הכי חשובים בחיי הילד. ברור לנו שיש המון התרגשות במשפחה, אבל זה לא אומר שעליך לקחת על עצמך את הכל. במקום זה, כדאי ליצור עמנו קשר ולקבל עוד היום הצעת מחיר מסודרת על הציוד הרלוונטי לכל הפקת בר מצווה.

לבר מצווה שלך יש רק מקום אחד

גיל 13 מציין את תחילת שלב ההתבגרות אצל הילד ומשפיע על כל המשפחה. אם מוסיפים למשוואה את ההתרגשות הטבעית סביב אירוע בר המצווה, מבינים מדוע ההפקה היא מורכבת ומאתגרת. מצד שני, כל סוג של אירוע בר מצווה מקבל אצלנו ביו-יו אירועים את מלוא תשומת הלב ואת היחס שמגיע לילד שלך.

אנו מזמינים אותך להתרשם מהקטלוג באתר ולבחור בין אטרקציות לבר מצווה, דוכני מזון לאירועים גדולים או קטנים, מתקנים מתנפחים להשכרה ועוד. כמו כן, כדאי לך לדעת שאנחנו ספק רשמי של משרד הביטחון – מה שמחייב ומוכיח עמידה בסטנדרטים גבוהים של בטיחות.

רוצה לשריין לעצמך תאריך עבור הפקת בר מצווה בלתי נשכחת? שיחת טלפון אחת מפרידה בינך לבין שלל טיפים מהמומחים של יו-יו אירועים!

תמונות מבר/ת מצווה

צרו איתנו קשר

מסמכים מאושרים

  • אישור להפעלת מתקנים